Wskazówki na temat tego, co robić, kiedy przydarzy się bad trip po zażyciu narkotyków

Porady na temat tego, co robić, kiedy zdarzy się zła podróż po zażyciu narkotyku podane w serwisie wliczają się do wyjątkowo przydatnych. Opłaca się przede wszystkim mieć na uwadze profilaktykę, aby nie zastanawiać się: bad trip co robić, ale żeby nie zażywać substancji w złym otoczeniu albo wówczas, kiedy ma się obniżony nastrój.

Standardowo bad trip powoduje bowiem takie przejaskrawienia, że nawet te osoby, które darzy się sympatią nie są postrzegane jako dobre, ale dla przykładu jako niegodne zaufania. Mogą także pojawić się huśtawki nastroju, aż po trudne do opanowania przerażenie. Czas trwania złej podróży uzależniony jest na przykład od tego, jaki narkotyk ktoś przyjmie. Najbardziej wzmożony okres tripu występuje od jednej do 3 h po spożyciu substancji odurzającej. O łagodniejszym przechodzeniu przez złą podróż decyduje stan umysłu oraz towarzystwo.

Żeby więc zmniejszyć ryzyko nieprzyjemności należy: wystrzegać się miejsc i ludzi, którzy mogliby nas zdenerwować, nie brać psychodelików odczuwając niepokój, trzymać się z daleka od stymulujących miejsc a także być w towarzystwie takich osób, którym można zaufać. Jeżeli ktokolwiek wymaga wsparcia medycznego, to trzeba bezzwłocznie mu to zorganizować. Nie wolno na pewno podawać na własną rękę leków po zażyciu halucynogennej. Niekorzystne doznania po przyjęciu substancji o działaniu psychoaktywnym są tym, o czym trzeba wiedzieć.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić