HAUSm2: wykonywanie projektów oraz budowa nowocześnie skonstruowanych domów kanadyjskich

HAUSm2 to marka wykonująca projekty a także konstruująca nowoczesne domy szkieletowe. Parę lat doświadczenia w tworzeniu budynków drewnianych w technologii szkieletowej przyczynia się do tego, iż wszystkie projekty są warte dostrzeżenia. Samo portfolio znajdujące się na witrynie www w pełni to pokazuje. Oferowane domy szkieletowe wyróżnia imponująca wytrzymałość, ponieważ wykonane są z idealnych jakościowo tworzyw, a całość zrobiona jest z troską o najmniejsze detale.

Standardowa oferta zawiera budowę domu z tego typu częściami, jakie podnoszą na równi bezpieczeństwo budynku, ale też jego odczuwany na co dzień komfort użytkowania. Każda inwestycja jest traktowana w sposób indywidualny, co bardzo zachęca kupujących. Wdrożone sposoby pod względem techniki i duża baza wiedzy pracowników wskazanej firmy powodują, że dom szkieletowy można w pełni dostosować do osobistych oczekiwań, zmieniając go na wiele sposobów. I to dokładnie wyróżnia zaprezentowaną firmę wśród marek konkurencyjnych.

Domy o konstrukcji modułowej takiego rodzaju wybudowane są wyjątkowo szybko, są energooszczędne, plus są korzystne dla otoczenia. Do wybudowania wykorzystywane jest drewno konstrukcyjne C 24. Poszycie ścian zewnętrznych zrobiono z płyty fermacell, co umożliwia uniknąć zastosowania OSB. Propozycja deweloperska HAUSm2 uwzględnia domy kanadyjskie: parterowe, piętrowe oraz letniskowe. Domy wyłącznie z parterem są idealnym rozwiązaniem dla osób, które chciałyby unikać chodzenia po schodkach i zależy im na dostępie do wszystkich pomieszczeń na jednym poziomie.

Domy z jednym piętrem mają zmniejszoną powierzchnię zabudowaną oraz rozdzielone są na strefę do spędzania czasu w ciągu dnia na parterze a także na strefę nocną z pokojami na poddaszu. Czymś możliwym jest także zamawianie budynków rekreacji indywidualnej, do 70 metrów kwadratowych zabudowania. Nad każdym z projektów czuwa kierownik budowy, a teren prosperowania przedsiębiorstwa to przede wszystkim południowa część Polski.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić