Gabinet dentystyczny oferujący stomatologię dla dzieci a także specjalistyczne leczenie pod mikroskopem

Wyspecjalizowane leczenie z obszaru chirurgii stomatologicznej i implantologii proponuje gabinet dentystyczny Den – Med. Bezwarunkowo, możliwe jest w tym miejscu postępowanie lecznicze również w ramach https://www.stomatologiadenmed.pl/implanty-stomatologiczne/, które na tej samej zasadzie odbywa się z zachowaniem imponujących standardów. Mający doświadczenie chirurg szczękowy wykonuje zarówno standardowe, ale też w większej mierze skomplikowane czynności zabiegowe, uprzednio przeprowadzając wnikliwą diagnozę.

Chorzy w obrębie chirurgii stomatologicznej mają możliwość zdecydować się na formy leczenia takie jak: usunięcie zębów, usunięcie ósemki albo usuwanie zatrzymanego elementu uzębienia. Tymczasem, posiadający sporą praktykę lekarską implantolodzy mogą zapewnić pacjentom na stałe uzupełnienie brakujących elementów uzębienia, które stanie się bardzo dobre, zarówno pod względem zdrowotnym, ale też estetyki. Ze względu na to, iż rekonstrukcje są wyjątkowo podobne do zębów naturalnych, pacjenci mogą później chwalić się stuprocentowym poczuciem komfortu w trakcie spożywania posiłków, przeżuwania, ale też uśmiechu.

Przed leczeniem dentysta zrobi dokładną diagnozę, nabierając pewności, czy nie ma jakichkolwiek barier. Leczenie z zakresu implantologii będzie obejmowało: implant pod koronę, koronę porcelanową na implancie, implant pod protezę, protezę specjalistyczną na implantach, augmentację kości, wykształcenie nowej tkanki kostnej w dnie zatoki szczękowej, a także przeszczep tkanek miękkich FGG bądź pobrany z podniebienia i wszyty pod dziąsło. Pacjenci, którzy kierują się do podanego ośrodka mają możliwość liczyć na użycie nowoczesnych opcji z zakresu protetyki.

W rezultacie jest szansa na odbudowę takich zębów, jakie są w bardzo złym stanie. Wiele osób zdecydowanych jest na implantologię głównie z uwagi na powody estetyczne, aczkolwiek stomatolodzy wskazują, że w głównej mierze jest to istotne z punktu widzenia rozdrabniania i miażdżenia pokarmu. Protetyka stomatologiczna pozwoli na uzupełnianie braków w uzębieniu za pomocą uzupełnień stałych albo uzupełnień wyjmowanych. Uzupełnienia stałe to korony i mosty, z kolei uzupełnienia ruchome to protezy ruchome wykonane z tworzywa akrylowego, ruchome zrobione z metalu oraz teleskopowe.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić