Strefa Skoków: opcja wykonania skoku ze spadochronem w duecie instruktor i pasażer

Strefa Skoków daje możliwość wykonania skoku ze spadochronem w tandemie. Skoki odbywają się w różnych lokalizacjach i panują tam przeróżne uwarunkowania. Kwota uzależniona jest też od tego, jak oraz, w jakim dokładnie miasteczku i w jakim terminie ma miejsce skok. Zainteresowani mają możliwość także decydować się na przeróżne opcje. Mogą na przykład decydować się na: sam skok, skok z filmem nakręconym przez instruktora albo skok z filmem i fotografiami wykonanymi przez jeszcze jednego pilota.

Znaczy to, że każdy może decydować się stricte na tę usługę, na jakiej będzie zależeć mu wyjątkowo. Każdy skok ze spadochronem wrocław to zdarzenie na mniej więcej 10 minut bezpiecznej ekscytacji. Wszyscy instruktorzy są odpowiednio przeszkoleni, czyli nie ma niebezpieczeństwa, że komuś mogłoby się coś stać. Tandem pilot to zawodowy instruktor spadochroniarstwa.

Będzie czuwać on nad prawidłowym przebiegiem konkretnego przelotu a także nad bezpiecznym lądowaniem. Tandem ma dwie czasze, główną i zapasową a także specjalnie zaprojektowany automat, który uruchomi czaszę zapasową na określonej wysokości w razie gdyby spadochron główny nie otwierał się prędzej. To także podwyższa bezpieczeństwo skoku tandemowego. Aby zrobić skok w tandemie nie trzeba przejść żadnych kursów ani zrobić badań u lekarza. Istnieją jedynie niektóre choroby nie będące polecane do skoku. Należy również mieć więcej aniżeli 125 cm i ważyć mniej niż 110 kg. Jeżeli spełni się te wymogi, to wystarczy zamówić dla siebie skok przez formularz na witrynie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić