Świadczenia profesjonalnego cięcia w betonie

Metoda diamentowa wykorzystywana do zrobienia odwiertów w betonie stosowana jest przez firmę EL – JOT. Z uwagi na to że jest to technika nad wyraz skuteczna, to wszystkie wiercenie w betonie na mokro realizowane są sprawnie, schludnie i z maksymalną precyzją. Z wykorzystaniem tej techniki odwierty mogą być robione na sucho oraz na mokro, w obszernym zakresie średnic odwiertowych. Standardowo specjaliści wykonują odwierty do 1 metra. Kiedy zleceniodawca zgłasza wezwanie na wykonanie większego odwiertu, to technika pracownicza dopasowana pozostaje na spersonalizowanych regułach.

Wywiercenie techniką diamentową na sucho najczęściej dobierane jest wówczas, gdy budowa jest już ukończona, ale należy się dostawać pod powłokę betonu. Zamówienia dotyczą wówczas: pobierania próbek z gruntu, wykonania otworów w stropach i w ścianie betonowej, wykonywania przewiertów klimatyzacyjnych, wykonania przewiertów przy przebudowie budynków, przygotowywania otworów pod kotwy w wzmacniania fundamentów oraz pomiarów grubości podzespołu zrobionego z betonu.

Obróbka betonu w nowoczesny sposób pozwoli na szybkie tempo pracownicze oraz nie wymaga zaangażowania dodatkowego pracownika. Narzędzia diamentowe firmy MAXIMA przebiją się przez beton bez jakiegokolwiek kłopotu, nie wywołując pojawienia się pyłu. Wycena dla wszystkich zleceń wyznaczona jest indywidualnie. Klienci, którzy się tu zapisują mogą liczyć na pocięcie i wywiercenie w betonie na sucho i na mokro.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić