Reguły współpracowania z platformą 1688

Reguły współpracy z serwisem 1688 są dla klientów od pierwszych chwil czytelne. Ekspertom z przedsiębiorstwa należy wskazać, jakiego asortymentu się poszukuje w Chinach, a oni znajdą propozycję najlepszą a propos konkretnych produktów. W następnej kolejności, zajmą się negocjowaniem za klienta najlepsze ustalenia cenowe a także związane bezpośrednio z realizacją zlecenia. Na chwilę przed sfinalizowaniem transakcji odbędą się testy poszczególnych produktów. Specjaliści którzy organizują chińskie kosmetyki będą kontrolować wszystko na wszystkich etapach.

Zbierają wszystkie wyroby do magazynu, sprawdzają je, a później przepakują, aby czegokolwiek nie uszkodzić. Można także spodziewać się tego, iż będą zajmować się wszystkimi formalnościami podczas odprawy celnej. Później natomiast towar sprawnie dostarczony jest do kraju. Kompleksowe wsparcie w przewozie wyrobów z Chin jest cenione. Klienci, jacy mają jakiekolwiek pytania, dowiadują się wszystkiego od pracowników.

Oferta jest wyszczególniona na witrynie www. Szczegółowy opis funkcjonowania platformy i to w jaki sposób z niej skorzystać to również przydatne informacje, dostępne na stronie. Tak rzetelne wsparcie przydaje się szczególnie wtedy, kiedy ktoś zajmuje się importem towaru z Chin pierwszy raz. Transakcje mogą dokonywać chińskie przedsiębiorstwa pomiędzy sobą we własnej walucie. Marka ma biuro oraz magazyn w Chinach, co znacząco przyspieszy wszystkie realizacje. Bezpieczne transakcje wykonywane za pośrednictwem portalu 1688 są zagwarantowane.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić