Perfekcyjnie prezentujące się food trucki nawołujące do amerykańskiego designu

Akcesoria, jakie mogą zostać zastosowane w przyczepach gastronomicznych SHINE w każdej sytuacji dostosowane są do wymagań klienta oraz do tego, czego on od danej przyczepy oczekuje. W ramach kolekcji głównych, jakimi są: Summer Series, Summer Series S, Spring Series a także Shine York można wobec tego oczekiwać dobrania dodatkowych urządzeń, użycia dowolnej kolorystyki a także wykonania food trucka w optymalnie dobranym pod konkretne wykorzystanie rozmiarze. Będąc zdecydowanym na sprzedaż przyczep gastronomicznych SHINE klient otrzymuje to, co cechuje wysoka jakość wykonania.

Pośród doposażenia dodatkowego proponowane są: miejsce na butlę gazową, oświetlenie zewnętrzne ledowe, skrzynka agregatu na dyszlu, półka na ścianę, zewnętrzne przyłącze wodne, kanalizacyjne i gazowe, podłączenie siłowe 400 V, okap zrobiony ze stali nierdzewnej z wentylatorem, świetlik i wentylator wyciągowy na suficie, nadający się do schowania stopień wejściowy, instalacja gazowa, drzwiczki przesuwne z półką, logo z reklamą, opcja zastosowania reklamy na dachu oraz zamontowanie odtwarzacza multimedialnego. Natomiast, jeżeli klient będzie mieć jeszcze innego rodzaju życzenia, to również może się zdecydować na przedłożenie tego, na czym mu zależy. Projektanci SHINE spełnią takie wymagania. Nowością w propozycji sprzedażowej są rowery gastronomiczne. Tego typu praktyczne punkty sprzedażowe dostosowane są przede wszystkim do wydawania napojów. Sprawdzają się na imprezach w plenerze.

Interesujący design, nieduże rozmiary, imponująca jakość wykonania a także możliwość ustawiania roweru codziennie w innym miejscu to spore zalety tego wyjścia. Zwłaszcza że wystarczy przedstawić własną wizję i pracownicy z firmy udzielą podpowiedzi, jakie rozwiązania są polecane. Indywidualne podejście pozwala stworzyć spójny profil pod względem biznesowym i można doskonale się kojarzyć. Food trucki w amerykańskim stylu wyglądają nad wyraz dobrze. Można wówczas swój biznes rozwinąć wzorowo.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić