Felgi sportowe – czy opłaca się kupować do swojego auta

Najróżniejszych opcji na poprawienie wyglądu zewnętrznego posiadanego auta naprawdę jest dużo. Jeżeli ktoś nie będzie zadowolony z tego, co otrzymał na wyposażeniu fabrycznym, to bez żadnego problemu może dokupić sporo różnych akcesoriów. A jednymi z najchętniej wybieranych są felgi JR Wheels, które od dawna się cieszą ogromną popularnością pośród osób zajmujących się tuningiem. Trudno się temu zresztą dziwić, bowiem ten polski wytwórca dysponuje bardzo szeroką ofertą felg do różnych modeli samochodów.

Wszystkie one są produkowane z lekkich stopów aluminium, co zapewnia wysoki poziom wytrzymałości, a jednocześnie nowoczesny wygląd. Poza tym takie felgi często są malowane na różne kolory, co dodatkowo zwiększa możliwości przy tuningowaniu. Taki tuning to stosunkowo niedrogie rozwiązanie, a bardzo potrafi zmienić to, jak samochód wygląda. Posiadacze aut decydują się niejednokrotnie przy zakupie nowych felg również na opony o niskim profilu. Tego typu zestaw poprawia jezdne właściwości, a równocześnie nadaje pojazdowi agresywnego, sportowego charakteru, wobec którego nikt obojętnie nie przejdzie.

Pod warunkiem jednak że felgi concaver dobrze się dobierze, a o wbrew pozorom wcale nie jest taką prostą sprawą. Po pierwsze dla klientów sporym wyzwaniem będzie ogromny wybór aluminiowych felg, jakie są dostępne w stacjonarnych internetowych sklepach. Najróżniejsze konstrukcje i wzory, nawet ze szprychowymi, wiele kolorów i wielkości to czasami długie godziny czy dni na poszukiwania. Zwłaszcza że nie do wszystkich modeli wszystkie superlekkie felgi SL02 będą się nadawać. Niektóre z kultowych aut są bowiem tuningowane od wielu lat, i w tym czasie zostały ustalone pewne kanony. I jeśli ktoś takie auto posiada, to pewnych rzeczy po prostu nie powinien montować.

Dodatkowo trzeba pamiętać, żeby wzór felg dobrać do marki samochodu, bowiem nie w każdym przypadku całość dobrze będzie wyglądać. Bardzo pomocne są w tym celu różnego rodzaju narzędzia wizualizacyjne, za pomocą których zobaczyć będzie można jak konkretny model felg będzie wyglądał z pojazdem.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Możesz także polubić